hu
Időpontfoglalás 0
HU | DE

Karrier

Szakács / Szakácsnő

W2018/004

Általános információk

Keressük vidám csapatunkba azt a szakmáját szerető, kreatív szakácsot / szakácsnőt, aki szakmája iránt elhivatott, munkájára igényes.

Feladatok

    • változatos napi menü összeállítása vendégeink és dolgozóink részére
    • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
    • ételek ízesítése, tárolása, tálalása
    • konyhai kisegítők munkájának irányítása, összehangolása,
    • higiéniai és konyhatechnológiai szabályok betartása és betartatása
    • nyersanyagok leltározása, árurendelés leadása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat
  • kreativitás, gyors helyzetfelismerés
  • elkötelezettség, megbízhatóság
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • jó probléma megoldó készségek
  • alkalmazkodás, összehangolt csapatjáték
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • vegán / vegetáriánus konyhában való jártasság
  • egzotikus konyha, keleties ízek ismerete

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet, jól felszerelt konyha
  • kiszámítható munkarend
  • stabil, megbízható vállalati háttér
  • korrekt fizetés
  • vidám, összetartó csapat
  • szakmai fejlődési lehetőségek
  • hosszú távú munkalehetőség
  • lehetőség minőségi ételek előállítására, minőségi alapanyagokból

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldje el fényképes önéletrajzát weboldalunkon keresztül, vagy emailben.

Weboldalon keresztül: http://wabi.hu/allas/urlap webcímen

Emailen: jobs@wabi.hu

Nem találja a megfelelő állást?

Töltsd fel fényképes önéletrajzod adatbázisunkba, hogy azonnal értesíthessünk, ha rendelkezésre áll egy számodra megfelelő pozíció.