hu
Időpontfoglalás 0
HU | DE

Karrier

Konyhai kisegítő

W2018/005

Általános információk

Feladatok

  • ételek alapanyagainak előkészítése, szakácsok munkájának támogatása
  • zöldségek megtisztítása, szeletelése
  • tányérok, edények, evőeszközök mosogatása
  • konyha takarítása, munkafelületek és konyhai eszközök tisztán tartása

Elvárások

  • szeresd a gasztronómiát
  • megbízhatóság
  • szorgalmasság
  • pontosság
  • büntetlen előélet
  • férfiak jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

    • korrekt fizetés
    • kiszámítható munkarend
    • dolgozói kedvezmények igénybevétele
    • határozatlan idejű munkaszerződés

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldje el fényképes önéletrajzát weboldalunkon keresztül, vagy emailben.

Weboldalon keresztül: http://wabi.hu/allas/urlap webcímen

Emailen: jobs@wabi.hu

Nem találja a megfelelő állást?

Töltsd fel fényképes önéletrajzod adatbázisunkba, hogy azonnal értesíthessünk, ha rendelkezésre áll egy számodra megfelelő pozíció.