hu
Időpontfoglalás 0
HU | DE

Karrier

Kontrolling asszisztens

W2018/001

Általános információk

Hivatkozási szám: W2017/007
Munkavégzés helyszíne: Wabi Szépség Centrum, H-9400 Sopron, Bécsi út 4521/3
Foglalkoztatás jogviszonya: Munka törvénykönyve szerint, alkalmazotti jogviszony

Feladatok

- napi feladatok ellátása a WABI cégcsoport cégeinél

- elszámolások, számlák, szerződések készítése

- ügyvezető igazgató mellett manager asszisztensi feladatok

- könyvelés előkészítés

- partnercégekkel való kapcsolattartás

- a cég külföldi ügyeinek ellátása (külföldi dolgozók bevándorlási engedélyezése, nemzetközi beszerzések)

Elvárások

- felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség

- minimum középszintű angol és német nyelvtudás

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

- pontosság, precizitás

- szakmai elhivatottság

- önálló és csoportos munkavégzés

- diszkréció

Előnyt jelent

-referencia levél

-hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

-nemzetközileg elismert munkakörnyezet

-rugalmas munkaidő

-jó csapatszellem

-sokéves tapasztalattal rendelkező, professzionális kollektíva

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el fényképes önéletrajzod weboldalunkon keresztül vagy pedig emailben.
Weboldalon keresztül: http://wabi.hu/allas/urlap webcímen.
Emailen: jobs@wabi.hu

Nem találja a megfelelő állást?

Töltsd fel fényképes önéletrajzod adatbázisunkba, hogy azonnal értesíthessünk, ha rendelkezésre áll egy számodra megfelelő pozíció.